Види облицювальної цегли

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Час – найцінніший ресурс.  Тому ми хочемо забрати зовсім небагато ваших ресурсів, щоб допомогти розібратися в наших.  Не потрібно витрачати години на пошук інформації – вона є тут.  Час краще приділити справі.

Сьогодні про види облицювальної цегли.

Залежно від сировини і способу виробництва, облицювальна цегла ділиться на:

Лицева цегла

Досить недорогий матеріал з хорошими технічними показниками.

Переваги: ​​міцність, збереження зовнішнього вигляду, екологічність, морозостійкість 35+.

Недоліки: можливі прояви плям на поверхні.

Силікатна

Для приготування продукту використовується не пічка, а автоклав.  Міцність матеріалу забезпечує змішування силікатного піску з гашеним вапном під силою тиску і температури.

Переваги: ​​дешева ціна, непогана звукоізоляція.

Недоліки: слабка морозостійкість> 25, важка вага, висока вологовбирання (при замерзанні ввібрана волога збільшується і розриває цегла).

Клінкерна

Різновид цегли, що володіє високою міцністю.  На відміну від керамічного брата обпалюється при більш високих температурах.  Призначення клінкерної цегли – створити надійні стіни з готовим дизайном.

Переваги: ​​вологопоглинання не більше 6%, висока морозостійкість 35+, стійкість кольору, слабка теплопровідність, хороша звукоізоляція, екологічність.

Недоліки: висока ціна в порівнянні з недовговічними матеріалами.

Цегла ручного формування (формений)

Цегла ручного формування відноситься до матеріалів преміум класу і вважається найкращим для оздоблювальних робіт.  Представлену кераміку можуть дозволити собі покупці, які знають ціну грошам.

Особливий вид цегли пояснюється технологією його створення.  Завдяки роботі hand made виробники продукту досягають потрібного рельєфу, форми і відтінку.  Вражаюче розмаїття фактур пропонує клієнтам варіанти шорсткуватих, рельєфних, фактурних, гладких поверхонь, а також – «вінтаж».  Ручна формовка наділяє цеглу ефектом старовини і широко використовується в проектах під стиль ретро, ​​loft, готика, кантрі.  Внаслідок цього виростають будинки, які можна порівняти з виглядом європейських замків.  Цегла ідеально підійде для реставрації старих будівель.

Переваги: ​​морозостійкість, висока теплоізоляція, низьке вологопоглинання, звукоізоляція, паропроникність, стійкість кольору, міцність, екологічність, унікальний зовнішній вигляд.

Недоліки: висока, але виправдана ціна.

Гіперпрессованна

До складу гіперпресованої цегли входять осадові породи – черепашник і доломіт.  При її виробництві не використовується піч, а проходить процес пресування (як і в силикатній).

Переваги: ​​міцність, різноманітність кольорів і форм, низьке вологопоглинання, морозостійкість, конкурентна вартість.

Недоліки: слабка теплоізоляція, велика вагу (при проекті слід розраховувати на потужний фундамент).

Додаткова обробка облицювальної цегли відкриває різні варіанти декоративних властивостей: цегла може бути глазурованою, ангобірованою, фактурною і фасонною.

Зрозуміти, яка облицювальна цегла підходить для вашого проекту, ви можете за допомогою наших фахівців.  Професійний підхід до вирішення цього питання дозволить вам зробити правильний вибір і побудувати власний шедевр архітектури.

Є питання? Запитайте!

Загальні запити

Наше місце розташування