«Баварська кладка»

    Цегла «Баварська кладка» – нині найбажаніший вид зовнішнього облицювання стін – це гарно, якісно, оригінально і саме тому так популярно. Історія має багато прикладів як брак виробництва може перетворитися на відкриття та захопити половину світу, і цей не виняток…

     Термін «Баварська цегла» або «Баварська кладка» походить з Німеччини 16 – 17 століття. На той час через брак технологій, випал цегли до однакового кольору був неможливим. Виникла проблема – на будівництво поставляли цеглу різного кольору та різних відтінків. Будівлі виходили смугастими, плямистими, замурзаними, аж ніяк не однотонними. Цеглу намагалися сортувати, що виявилось доволі довго та дорого…  Муляри вирішили хаотично змішати цеглу різних кольорів та різних відтінків, створивши винахід «Баварська кладка». Сучасна облицювальна цегла для баварської кладки вже спеціально створюється в червоних та коричневих кольорах та їх відтінках.

    Завдяки оновленим технологіям на разі весь світ має змогу отримувати ідентичну цеглу будь-якого кольору у необмеженій кількості. А от баварська кладка набула популярності не тільки в Німеччині, країнах Європи, а й в Україні. Забудовники отримали можливість створювати привабливі, незвичайні та яскраві фасади будівель. Окрім фасадів баварська кладка широко застосовується у будівництві парканів, стовпів і основ альтанок, зон для мангалів або вуличної кухні. Хаос складений за певними принципами перетворюється на витвір мистецтва!

Мурування «Баварської кладки» – особливий вид художньої кладки облицювальної цегли:

  • Суміжні цеглини мають відрізнятися як за кольором, так і за відтінком.
  • Один візерунок не прийнято повторювати двічі.
  • Скупчення цеглин темніших чи світліших кольорів в одному місці ( «плям» ) суперечить принципу баварської кладки. Всіх відтінків має бути приблизно однакова кількість!
  • Вертикальні шви мають співпадати через рядок.
  • У класичному варіанті «Баварської кладки» допускається 4 відтінки у червоно-коричневих тонах.
  • Максимально може використовуватися до 8-9 кольорів, але це вже більш виключення, а ніж правило.

Рекомендації з відбору для правильної «Баварської кладки»:

  • Відбір цегли робиться безпосередньо з піддонів, мінімум з 4 – 5 почергово.
  • Напрямок відбору «баварської цегли» з піддону: з кута до центу, зверху – вниз.

    Коли винайшли баварську кладку ніяких «секретів» у виготовленні цегли не існувало, як власне і альтернативи отримати краще. Виробник якісної цегли «Бававрської кладки» «ПРОКЕРАМ» не тільки знає ВСЕ про найновіші технології у сфері виробництва облицювальної цегли, а й вдало патентує та запроваджує власні. Більше 10 років злагодженої роботи!

Завод Prokeram – один з найбільших виробників керамічної цегли на території України!

Технологія Флеш-випалювання дає змогу регулювати інтенсивність утворення вуглеводню, що дозволяє отримувати цеглу потрібних кольорів та відтінків. ТМ «Прокерам» представляє повну палітру цегли «Баварська кладка» як у більш світлих, так і більш темних кольорах та відтінках.

Виробничі потужності розташовані в Івано-франківській області, складають близько 25 000 000 од/рік.

Власні технології виробництва Prokeram забезпечують найвищі якісні показники готової облицювальної цегли.     

Видобуток проводиться на власному екологічно чистому кар’єрі! Фарбники не використовуються!

Цегла від ТМ «Prokeram» створена для тих хто точно знає як має виглядати майбутнє!

Є питання? Запитайте!

Загальні запити

Наше місце розташування

Дізнайтеся ціну

Заповніть форму нижче, і ми з вами зв’яжемось!